Hale Namiotowe

Jako producent oferujemy najwyższej jakości  hale magazynowe, z poszyciem z plandeki(PCV) jak i blachy trapezowej. Hale namiotowe wykonane są z profili stalowych zabezpieczonych antykorozyjnie po przez ocynkowanie. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno hale namiotowe jednospadowe jak i dwuspadowe.

HALE NAMIOTOWE WYKONUJEMY KOMPLEKSOWO

Dokonujemy pomiarów wstępnych u Klienta, opracowujemy projekt hali, tworzymy kosztorys i montujemy. Naszą najlepszą rekomendacją są nasze hale: trwałe, mądrze zaprojektowane, estetyczne, które wykonywaliśmy dla Kontrahentów polskich i zagranicznych.

Podejmiemy się również naprawy lub wykonamy nowe plandeki do hal namiotowych.

Nasze hale wykorzystywane są jako:

Zadowoleni klienci z naszych realizacji.

Zapraszamy serdecznie Państwa do współpracy.

Plandeki przemysłowe

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: Płachty okryciowe, kotary przemysłowe, plandeki transportowe, pokrowce przemysłowe, osłony rusztowań, plandeki pod indywidualne zamówienie klienta i wiele innych

Plandeki do łodzi/ samochodów/przyczep/tir

Wyrobem plandek zajmujemy się od początków powstania naszej firmy, czyli już 28 lat. Wykonujemy wszystkie typy i rodzaje plandek stosując materiały najwyższej jakości.

Plandeki do altan/tarasów/ ogródków piwnych

Oferujemy Państwu plandeki do altanek, tarasów, ogródków piwnych, namiotów ogrodowych. Ścianka wykonana jest z materiału plandekowego. Okno z foli okiennej PCV

Reklama

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów reklamowych, a nasi graficy pomogą w stworzeniu optymalnego projektu do każdego z nich.

reklama

Konstrukcje stalowe

Wytwarzamy stelaże samochodowe, systemy zwijadeł do wywrotek, dachy przesówane, systemy do boków przesówanych w autach dostawczych, konstrukcje wiat, konstrucje pod reklamy wielkoformatowe, ogródki piwne i inne.

COPYRIGHT © 2022 BIAPLAN. ALL RIGHTS RESERVED.

SOCIAL MEDIA