O nas

Produkcją, montażem, serwisem oraz naprawą hal namiotowych, plandek i reklam zajmujemy się od 28 lat. Czas ten przekłada się na najwyższą jakość dostarczanych przez nas produktów i usług. Służymy pomocą i doradztwem tak aby realizowane przez nas prace jak najlepiej sprostały wymaganiom naszych klientów.

Hale namiotowe, plandeki do hal namiotowych, kotary, płachty, plandeki do altan, banery reklamowe, plandeki do łodzi to tylko część z szerokiego wachlarza oferowanych przez nas produktów. 

Zapraszamy Państwa do kontaktu, z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji, odpowiemy na każde pytanie i przygotujemy najlepszą ofertę dostosowaną do państwa potrzeb. 

HALE NAMIOTOWE

Jako producent hal namiotowych oferujemy najwyższej jakości hale magazynowe, zarówno z poszyciem z plandeki(PCV) jak i blachy trapezowej. Konstrukcja naszych hal magazynowych wykonana jest z profili stalowych zabezpieczonych antykorozyjnie po przez ocynkowanie. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno hale jednospadowe jak i dwuspadowe.

Naszym standardem jest dotrzymywanie wszelkich norm bezpieczeństwa.

JAKO FIRMA DZIAŁAMY KOMPLEKSOWO

Dokonujemy pomiarów wstępnych u Klienta, opracowujemy koncepcję, tworzymy kosztorys i montujemy. Naszą najlepszą rekomendacją są nasze hale: trwałe, mądrze zaprojektowane, estetyczne, które wykonywaliśmy dla Klientów polskich i zagranicznych.
Podejmiemy się również naprawy lub wykonania nowych plandek, na już posiadane przez Państwa hale.

Nasze hale wykorzystywane są jako:

Zapraszamy do zapoznania się z Naszą Pełną ofertą

Pomiar i wycena na terenie Białegostoku w cenie.

COPYRIGHT © 2021 BIAPLAN. ALL RIGHTS RESERVED.

SOCIAL MEDIA