Konstrukcje Stalowe

Dzięki doświadczeniu, zdobytemu przez wszystkie lata w naszej ofercie znajdą również Państwo konstrukcje stalowe różnego rodzaju.

WYTWARZAMY MIĘDZY INNYMI

Stelaże samochodowe, systemy zwijadeł do wywrotek, dachy przesówane, systemy do boków przesówanych w autach dostawczych, konstrukcje wiat, konstrucje pod reklamy wielkoformatowe, ogródki piwne, słupki i przęsła ogrodzeniowe i inne.

Do realizacji zleceń wykorzystujemy profesjonalny sprzęt. Podejmujemy się także innych prac ślusarsko-spawalniczych.

Hale namiotowe

Jako BIAPLAN posiadamy 20 lat doświadczenia w produkcji hal namiotowych. Przez ten okres zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt hal namiotowych w Polsce i za granicą które znajdują zastosowanie.

Plandeki przemysłowe

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: Płachty okryciowe, kotary przemysłowe, plandeki transportowe, pokrowce przemysłowe, osłony rusztowań, plandeki pod indywidualne zamówienie klienta i wiele innych

Plandeki do łodzi/ samochodów/przyczep/tir

Wyrobem plandek zajmujemy się od początków powstania naszej firmy, czyli już 28 lat. Wykonujemy wszystkie typy i rodzaje plandek stosując materiały najwyższej jakości.

Plandeki do altan/ tarasów/ogródków piwnych

Oferujemy Państwu plandeki do altanek, tarasów, ogródków piwnych, namiotów ogrodowych. Ścianka wykonana jest z materiału plandekowego. Okno z foli okiennej PCV

Reklama

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów reklamowych, a nasi graficy pomogą w stworzeniu optymalnego projektu do każdego z nich.

reklama

COPYRIGHT © 2021 BIAPLAN. ALL RIGHTS RESERVED.

SOCIAL MEDIA