Plandeki do
Samochodów i Łodzi

Wyrobem plandek zajmujemy się od początków powstania naszej firmy, czyli już 28 lat. Wykonujemy wszystkie typy i rodzaje plandek stosując materiały najwyższej jakości.

W NASZEJ OFERCIE ZNAJDĄ PAŃSTWO RÓWNIEŻ

PLANDEKI NACZEP TIR do wszystkich rodzajów:
(Firanki, burto firanki, JUMBO, MEGA, wywrotka, patelnia, ruchoma podłoga, Coilmulde, mulda) PLANDEKI DO WYWROTEK, PLANDEKI DO SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH, PLANDEKI DO SAMOCHODÓ TYPU PICK-UP, PLANDEKI DO PRZYCZEP SAMOCHODOWYCH.

Wykonujemy również plandeki do transportu i przechowywania: łodzi, jachtów, skuterów wodnych i innych. Plandeki są wodoszczelne, odporne na zewnętrzne zjawiska atmosferyczne. Do wykonania plandeki niezbędne jest dostarczenie do nas łódki/jachtu.
ISTNIENJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ WYKONANIA NADRUKU REKLAMOWEGO NA PLANDECE.

PODEJMIEMY SIĘ NAPRAWY WSZELKIEGO RODZAJU PLANDEK, HAL NAMIOTOWYCH, PŁACHT, PLANDEK ROLNICZYCH

Posiadamy również wszelkie akcesoria do plandek:

Hale namiotowe

Jako BIAPLAN posiadamy 20 lat doświadczenia w produkcji hal namiotowych. Przez ten okres zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt hal namiotowych w Polsce i za granicą które znajdują zastosowanie.

Plandeki przemysłowe

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: Płachty okryciowe, kotary przemysłowe, plandeki transportowe, pokrowce przemysłowe, osłony rusztowań, plandeki pod indywidualne zamówienie klienta i wiele innych

Plandeki do altan/ tarasów/ogródków piwnych

Oferujemy Państwu plandeki do altanek, tarasów, ogródków piwnych, namiotów ogrodowych. Ścianka wykonana jest z materiału plandekowego. Okno z foli okiennej PCV

Reklama

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów reklamowych, a nasi graficy pomogą w stworzeniu optymalnego projektu do każdego z nich.

reklama

Konstrukcje stalowe

Wytwarzamy stelaże samochodowe, systemy zwijadeł do wywrotek, dachy przesówane, systemy do boków przesówanych w autach dostawczych, konstrukcje wiat, konstrucje pod reklamy wielkoformatowe, ogródki piwne i inne.

COPYRIGHT © 2021 BIAPLAN. ALL RIGHTS RESERVED.

SOCIAL MEDIA