Produkty Reklamowe

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór produktów reklamowych, a nasi graficy pomogą w stworzeniu optymalnego projektu do każdego z nich.

OFERUJEMY MIĘDZY INNYMI

Wydruki banerów reklamowych, reklamy na wytwarzanych przez nas plandekach samochodowych, naczepach tir,
przyczepkach, reklamy na samochodach dostawczych w zabudowie skrzyniowej, stendy, namioty targowe.

Wykonujemy również:

Hale namiotowe

Jako BIAPLAN posiadamy 20 lat doświadczenia w produkcji hal namiotowych. Przez ten okres zrealizowaliśmy już kilkadziesiąt hal namiotowych w Polsce i za granicą które znajdują zastosowanie.

Plandeki przemysłowe

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: Płachty okryciowe, kotary przemysłowe, plandeki transportowe, pokrowce przemysłowe, osłony rusztowań, plandeki pod indywidualne zamówienie klienta i wiele innych

Plandeki do altan/ tarasów/ogródków piwnych

Oferujemy Państwu plandeki do altanek, tarasów, ogródków piwnych, namiotów ogrodowych. Ścianka wykonana jest z materiału plandekowego. Okno z foli okiennej PCV

Plandeki do łodzi/ samochodów/przyczep/tir

Wyrobem plandek zajmujemy się od początków powstania naszej firmy, czyli już 28 lat. Wykonujemy wszystkie typy i rodzaje plandek stosując materiały najwyższej jakości.

Konstrukcje stalowe

Wytwarzamy stelaże samochodowe, systemy zwijadeł do wywrotek, dachy przesówane, systemy do boków przesówanych w autach dostawczych, konstrukcje wiat, konstrucje pod reklamy wielkoformatowe, ogródki piwne i inne.

COPYRIGHT © 2021 BIAPLAN. ALL RIGHTS RESERVED.

SOCIAL MEDIA